piątek, 14 września 2018

Konsekwencje pożądania - Aelatha Romig


Autor: Aleatha Romig
Seria: Konsekwencje
Tytuł: Konsekwencje pożądania
Wydawnictwo: Pascal
Ilość stron: 480

Opis wydawnictwa
Czy można zakochać się w swoim oprawcy? 
Obserwował ją od dawna. 
Intrygowała go.
Zaprosił ją na randkę.
Z tego spotkania już nie wróciła… 
Claire Nichols budzi się w luksusowej sypialni. Przypomina sobie, że została porwana. Zdenerwowana i przestraszona zaczyna walkę o przetrwanie… Od teraz jej życie zależy od zamożnego, czarującego, wspierającego organizacje charytatywne, biznesmena, Anthony’ego Rawlingsa. Jednocześnie, jak się okazuje – groźnego, uwielbiającego sprawować nad wszystkim kontrolę, porywacza. Anthony jednak nie przewidział siły miłości i namiętności, które potrafią połączyć ludzi w najbardziej nieoczekiwanych sytuacjach. Jak potoczą się losy porywacza i ofiary połączonych pożądaniem?


***
Ciężko mi zaliczyć tą książkę (serię) do jakiegoś konkretnego gatunku. Powiedziałabym, że jest to trochę thriller psychologiczny z wątkiem kryminalnymi i miłosnym. Czy Dark Erotic  - niekoniecznie - samego erotyku w erotyku mało.

Porwanie, zniewolenie, przemoc, strach, ubezwłasnowolnienie, uzależnienie, zauroczenie, miłość, nienawiść, odrzucenie ... to to, z czym mamy do czynienia przewracając kolejne strony książki.

Trochę tego dużo, prawda? Takie były początki Claire i Toniego.
PAMIĘTAJ!

Każde czyny mają swoje konsekwencje”

Jak potoczą się losy tych dwojga? Czy ich charaktery, oczekiwania dopasują się do siebie jak puzzle? Czy można dostosować się do życia, które niekoniecznie jest Twoim wyborem? O tym dowiemy się czytając pierwszą część Konsekwencji. 

W książce jak dla mnie pojawiło się trochę dużo opisów przyrody, budynków, strojów - ogólnie otoczenia; przez to lektura troszkę mi się dłużyła. Natomiast ostatnie kilka rozdziałów - Totalne BUM- zaskoczenie! Po tym wszystkim koniecznie chcesz przeczytać kolejną część! 

Przyznam szczerze lektura zaskakująca - nie tego się spodziewałam. Myślałam, że to kolejna książka z dużą ilością niegrzecznych scen seksualnych, brutalnych...och jakże się pomyliłam!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...