piątek, 28 czerwca 2019

Wroga miłość cz. 1 - Ana RoseWroga miłość. Część 1Autor: Ana Rose
Tytuł: Wroga miłość cz. 1 
Wydawnictwo: Waspos
Premiera: 27.06.2019 r.
Opis wydawnictwa: 

Co byś zrobiła, gdyby całe Twoje życie było skupione na ukrywaniu się? Gdy nie możesz żyć pełnią życia, bo ciągle zagraża Ci śmiertelne niebezpieczeństwo?
Adeline nigdy nie mogła czuć się bezpiecznie. Jej rodzina od lat ukrywała ją i jej siostrę przed wrogami ich ojca. Polowali na nie najlepsi łowcy na świecie. Dlatego głowa rodziny Adler przenosi je w nowe otoczenie, aż pod sam nos rodziny O’Donnell, wprost przed najpotężniejszych wrogów!


Plan jest prosty: nie rzucać się w oczy. 
Być ostrożnym. 
Wróg tylko czeka na to, by zadać śmiertelny cios.

Jednak jedna z sióstr zawsze była buntowniczką, robiła wszystkim na przekór i łamała wszelkie zasady.
Damion O’Donnell to pierworodny syn bossa mafijnego władającego całym Los Angeles; to… najmłodszy zabójca na świecie! Z uwagi na swoje umiejętności nazywany DEMONEM, jako jeden z nielicznych potrafi wyśledzić prawie każdego i zmieść go z powierzchni ziemi. Ale jego piętą achillesową okazują się siostry Adler.
Kiedy te trafiają pod sam nos wroga, od razu budzą jego gniew. Przede wszystkim Adeline, która od pierwszego spojrzenia przyciąga jego zainteresowanie.Czy Adeline zostanie w końcu rozpoznana?
Czy może coś połączy tych dwoje?
Czy Damion uratuje Adeline, czy może okaże się jej katem?
Ich drogi krzyżują się bez przerwy, ale czy czas pozwoli im dojrzeć do pewnych rzeczy?
Adeline jest waleczna, lecz czy to ją ocali? Bo przecież na każdego przychodzi w końcu czas…

***-----------------------------''''''''''--------------------------------***


„Nadal rozbrzmiewają w mojej głowie jej ostatnie słowa: „Nigdy się ode mnie nie odwracaj. Bez względu na wszystko pozwól mi ze sobą porozmawiać. Rzeczy nigdy nie są takie, jak ktoś ci wmawia. Ufaj zawsze sobie, a zwłaszcza swojemu przeczuciu i sercu”.

Ta historia pochłonęła mnie od pierwszej strony. Lubicie Romea i Julię, świat mafii i zakazaną miłość? Jeśli tak to jest to książka idealna dla Was. Różnica jest taka, że Romeo wiedział, że Julia jest potomkiem rodziny jego wroga.

Damion niestety nie był tego świadomy.
Czy gdy zda sobie sprawę z tego, że jego serce wybrało to, którego nigdy nie powinno, będzie potrafił zdusić uczucia i dokonać rodzinnej zemsty?


„Leżę w łóżku z kobietą, która przebiła się przez moje mury obronne. Nigdy nie przypuszczałem, że do tego dojdzie…
Nagle ona odwraca się do mnie plecami i zamieram jak cholerny słup soli.
Moje serce przestaje na chwilę bić…
Ten tatuaż…
Gdzieś go już widziałem…
Nagle zapala mi się czerwona lampka i do mojej spowitej przez mgłę świadomości dociera, że wiem, kim jest ta dziewczyna. ...
Idiota ze mnie.
Dałem się podejść panience, którą tropiłem przez wiele długich lat, a ona zaszyła się tuż pod moim nosem. Mam ochotę wyciągnąć z szafki spluwę i w końcu zrobić to, czego pragnąłem, od kiedy tylko sięgam pamięcią. Zakończyć to tak, jak było zaplanowane.” Jakie musi być życie nastolatka, który od najmłodszych lat wychowywany jest na najlepszego zabójcę na świecie i przyszłego przywódcę mafii? Damion od najmłodszych lat żył w poczuciu, że rodzina jest najważniejsza, a szacunek do rodziców, w szczególności gdy jednym z nich jest boss mafii, to jego priorytet. Najważniejszym jego zadaniem jest wyśledzić i unicestwić siostry Adler. Nie bez powodu nazywają go Demonem. W swojej „pracy” jest bezkonkurencyjny, potrafi wytropić każdego, poprzez tortury wyciągnąć każdą potrzebną mu informację, a przede wszystkim zabić z zimna krwią. Jednak siostry Adler są jego solą w oku, zawsze jeden krok przed nim. Gdy już myśli, że je ma, one znikają.

***-----------------------------''''''''''--------------------------------***

Chciałabyś całe życie ukrywać się? Wyobraź sobie, że Twoim jedynym towarzystwem jest siostra i grupa ochroniarzy. Każdy Twój „nieodpowiedni” krok może okazać się gwoździem do trumny, a życie to jedna wielka zmiana miejsc zamieszkania.

„Moje życie zawsze jest pod ciągłą kontrolą. Nie pozwalają mi żyć tak, jak moi rówieśnicy. Chciałabym zasmakować nastoletniej beztroski, ale rzeczywistość wymaga ode mnie wielu poświęceń.”
Czy takiego życia pragnął dla swoich córek Pan Adler? Pewnie nie, ale gdy zdaje sobie sprawę z tego, że na życie jego córek czyha największy wróg, będzie w stanie posunąć się do ostateczności. Mówi się, że pod latarnią najciemniej, więc gdzie można ukryć Adeline i Kelly jak nie pod samym nosem braci O’Donnell. I tak oto dziewczyny rozpoczynają życie na tej samej uczelni co ich najwięksi wrogowie. Kelly to zbuntowana, młodsza siostra, która lubi się zabawić. A z kim zabawa będzie najlepsza – oczywiście, że z niedostępnymi braćmi.

Czy Damion, Aaron i ich przyjaciel Alonso zorientują się, że przyjaźnią się z wrogiem? Czy serce Damiona po raz pierwszy w życiu zacznie bić dla kogoś, a nie tylko po to by pompować krew. Czy niezwykła uroda Adeline oślepi czujność Damiona i poskromi jego chęć zemsty?
„Mój wzrok zatrzymuje się na pięknej blondynce o hipnotyzujących błękitnych oczach, które w mojej głowie krzyczą: Pieprz-Mnie-Na-Boga. Serce mi staje, a oddech więźnie w płucach. Ona jest perfekcyjna i tak cudownie uśmiecha się ... Ale to wszystko pryska, gdy jej wzrok pada na mnie i jej uśmiech znika. 
Zauważam – jak prawdziwy zabójca, jak jej oddech pogłębia się, widać to po jej kruchej i smukłej szyi. …
 Patrzę w jej oczy, jej ciepłe spojrzenie ogrzewa całe moje ciało. Nie potrafię wyjaśnić jak to się dzieje, ale nie chcę tego przerywać. Jest pierwszą dziewczyną, która tego dokonuje.”Jak to jest, że człowiek nie jest w stanie zapanować nad uczuciami? 
Czy umysł spowalnia, gdy serce przyspiesza? 
Czy uwalniające się hormony, potrafią zaburzyć jasność myślenia? 
Czy instynkt miłości wygra z instynktem zemsty? 
Czy serce Damiona poczuje się zdradzone, a jego umysł oszukany?

Tego musicie sami się dowiedzieć…

„Drzwi zamykają się za mną, a ja kieruję się w otaczającą mnie, jak zawsze, ciemność. Pieprzoną ciemność, bo jasność została wraz z nią. To właśnie widziałem w jej oczach, jasność, która ogrzewała mnie od środka.
Czy jestem w stanie pozbyć się tej jasności?
Wrócić do ciemności?”Ana Rose – dziękuję za możliwość otrzymania e-booka.
2 komentarze:

  1. Przeszukałam cały internet w poszukiwaniu ebooka tej książki i niestety nie ma.
    Szczerze zazdroszczę możliwości przeczytania :(

    OdpowiedzUsuń
  2. Witaj, ja podobnie przeszukalam ogromna ilość stron i niestety nie znalazlam nigdzie e-booka...moglabys mi podać namiary wydawnictwa lub stronę z której można to pobrać?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...