niedziela, 9 marca 2014

Czyżby wiosna?

Opętało mnie ostatnio wiosenne przesilenie...Niby na dworze coraz piękniej, słońce świeci ,,,ptaszki za oknem śpiewają a ja mam wrażenie że ciągle jestem niewyspana.

Jeśli zaliczam się do "kociaków" ;)Co weekend imprezki - Amelka miała już 3 urodzinowe, a do tego jeszcze kilka innych rodzinnych spotkań. Tak to już jest jak jest nas dużo i trzeba urodzinki obchodzić etapami, żeby się wszyscy pomieścili i dobrze bawili.

Torcik z imprezki urodzinowej już pokazywałam :) Stworzony przez cukiernię Sowa - torcik
A na imprezkę dla naszych znajomych i dzieci tort zrobiłam sama :P chciałam by dzieci prócz słodkości zjadły również owoce - dlatego torcik czekoladowy z truskawkami.


Co do wiosny...o tak idzie do nas wielkimi krokami...oby zimie się nie przypomniało w kwietniu, że jej u nas prawie nie było :P Bo znów na urodziny majowe będę planowała kulig.
My swoje pierwsze wiosenne spacerki mamy już za sobą. Pięknie to może jeszcze nie jest, wiosny nie widać, ale już lekko czuć ją w powietrzu. Już czekam na pierwsze listki na gałązkach, zieloną trawkę i w końcu marzę o zapakowaniu do kartonów czapek, szalików i kombinezonów

Kilka fotek ze spacerku (jeszcze lutowego)Szybkiej wiosny......życzę Wszystkim

4 komentarze:

 1. wow, ale torcik i te truskawki... :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. truskawki jak dla mnie "lekko sztuczne" - czekam na nasze kaszubki :)

   Usuń
 2. ślicznie!!! a co do wiosny to TAK TAK TAK WIOSNA WIOSNA!! piękna i radosna - to ja ciotka baśka

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...