środa, 12 listopada 2014

KONKURS - wyniki :D

Dzięki BLOGOSFERZE Canpol, o której już pisałam wcześniej tu : BLOGOSFERA  mam przyjemność zorganizować mój PIERWSZY konkurs blogowy.


https://www.facebook.com/157271641118736/photos/a.158789660966934.1073741828.157271641118736/323540637825168/?type=1


 Do wygrania jest świetna mata edukacyjna - "DŻUNGLA"


Posiada aż 18 interaktywnych elementów,  które gwarantują malcowi wspaniałą zabawę, a jednocześnie rozwijają wyobraźnię i koordynację psychomotoryczną:

 •   5 elementów szeleszczących (skrzydełko motyla, ucho żyrafy, ucho słonia, 2 kwiaty)
 • 4 elementy welurowe (naszywane na powierzchnię maty)
 • grzechotka (trąba słonia)
 • bezpieczne lusterko na macie (kwiatek)
 • piszczałka (nos tygrysa)
 • lusterko na pałąku (zamocowane na rzepy - możliwość mocowania w dowolnym miejscu pałąka, w wózku, łóżeczku)
 • dzwoneczek (żółty lew)
 • pozytywka (zielony tygrysek)
 • piszczałka (pomarańczowy hipcio)
 • szeleszczące listki (kwiatek)
 • grzechotka


W związku z tym, że mata przedstawia nam "dzikie" zwierzątka mieszkające w dżungli to tematem konkursu będzie:
DZIKI BRZUSZEK LUB MALUSZEK - zadanie :  Sfotografuj swój brzuszek ciążowy wymalowany, wystrojony w "dzikim klimacie dżungli" Jak już masz swojego szkraba przy sobie to przedstaw nam swoje dziecko jako kogoś lub coś co żyje w dzikiej dżungli - inwencja twórcza należy do ciebie :)

Miło mi będzie jeśli polubisz mój FP na Facebooku - Mama-i-jej-Sweetness-of-life
oraz sponsora nagrody : Canpolbabies
Jeśli masz ochotę udostępnij u siebie plakat konkursowy zapraszając innych do wspólnej zabawy. Plakat znajdziesz tu:  PLAKAT

WYNIKI


Wpłynęło sporo przecudnych zdjęć. Kilka zgłoszeń niestety nie spełniało regulaminu i pomimo moich próśb wysłanych e-mailem dane nie zostały uzupełnione. 
Wasze dzieci są urocze, małe - dzikie, zwierzątka. Brzuszki ciążowe rewelacyjne, a zdjęcia na pewno będą pamiątką na lata. 
Dziękuję za wspaniałą zabawę - mam nadzieję, że WAM się również zabawa ze mną a firmą CANPOL podobała (oby więcej takich przyjemnych chwil nam towarzyszyło)

Jury miało trudny orzech do zgryzienia (chciałabym nagrodzić każdego, lecz cóż nie mam takiej możliwości)

Jednogłośnie ustaliliśmy, że ZWYCIĘZCĄ  1 KONKURSU na moim blogu jest:
.
.
.
.
Pani ELIZA WAWRZYNIAK  i jej dziki brzuszek :)  GRATULUJEMY!!!

Zanim wyślesz zdjęcie zapoznaj się dokładnie z regulaminem konkursu:


Regulamin konkursu fotograficznego

"DZIKI brzuszek lub maluszek" 

Zasady ogólne

 1. Organizatorem konkursu jestem ja – czyli autorka bloga Sweetness of life ( http://jara4.blogspot.com/ )
 2. Sponsorem nagrody jest firma Canpol Babies
 3. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Czas trwania Konkursu od 13.11.2014 godzina 0:01 do 28.11.2014 do godziny 23:59,
  Konkurs nie jest grą losową, zakładem wzajemnym ani loterią promocyjną, których wynik zależy od przypadku (przeprowadzenie losowania) w rozumieniu art. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dziennik Ustaw z 2009 r., Nr 201 poz. 1540).
 4. Uczestnikiem Konkursu może być każda osoba fizyczna, która: posiada miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zaakceptowała postanowienia Regulaminu, jest osobą pełnoletnią i posiada pełną zdolność do czynności prawnych
Zasady konkursu


 1. Zadaniem Uczestnika będzie przesłanie zdjęcia na temat "DZIKI brzuszek lub maluszek" na adres blogjara4@wp.pl w treści wiadomości piszemy swoje dane tj imię i nazwisko wiek i imię dziecka lub datę planowanego porodu. Zdjęcia będą prezentowane na Fanpagu bloga na Facbooku w specjalnej galerii konkursowej.
 2. Uczestnicy mogą przesyłać zdjęcia do 28.11.2014 roku do godziny 23:59 Prace przesłane później nie będą brane pod uwagę.
 3. Każdy uczestnik może zgłosić po jednym zdjęciu (może to być kolaż z max 5 zdjęć)
 4. Zgłoszenia niekompletne, niespełniające wymogów określonych w niniejszym Regulaminie będą uznawane za nieważne i nie będą brały udziału w Konkursie.
 5. Nagrodą w konkursie jest 1 mata edukacyjna „Dżungla” firmy Capol Babies, otrzyma ją zgłoszenie uznane za najlepsze wg organizatora konkursu lub komisji przez niego powołanej. Nagrody nie można zamienić na ekwiwalent pieniężny.
 6. Laureat konkursu, zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową oraz informacja o zwycięzcy wraz ze zwycięskim zdjęciem zostanie opublikowana na blogu Sweetness of life i na Facebooku Mama i jej sweetness of life w terminie do 5 dni od dnia zakończenia konkursu.
 7. Laureat w ciągu 3 dni od dnia poinformowania go o wygranej będzie zobowiązany przesłać swoje dane osobowe oraz teleadresowe do Organizatora konkursu za pomocą odpowiedzi zwrotnej email lub wiadomości prywatnej na Facebooku. W przypadku braku kontaktu Organizator wybierze nowego zwycięzcę.
 8. Udział w konkursie, czyli przesłanie zdjęcia wraz z danymi,
  jest równoznaczne ze złożeniem przez Uczestnika oświadczenia,
  że zdjęcie konkursowe jest jego autorstwa, nie narusza żadnych praw osób trzecich, w tym majątkowych praw autorskich oraz dóbr osobistych. Uczestnik jednocześnie wyraża zgodę na publikację zdjęcia konkursowego na Facebooku Mama i jej sweetness of life oraz na blogu Sweetness of life
 9. Nagrody zostaną wysłane przez Canpol Babies, na terenie Polski.
 10. Organizator nie odpowiadają przed osobami trzecimi za treści zgłaszane przez Uczestników. Administratorem danych osobowych Uczestników Konkursu są Organizator I Sponsor nagród. „Uczestnik konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie przez Organizatora oraz firmę Canpol Babies ich danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu i wysyłki nagród. Dane uzyskane w związku z organizacją konkursu będą wykorzystywane zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2002.101.926 ze zm.).”
 11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w regulaminie podczas trwania konkursu.


Polecam :
 http://canpolbabies.com/pl/blogosfera5 komentarzy:

 1. Lubie na fb Mama-i-jej-Sweetness-of-life oraz Canpol jako: Ol ga
  Udostepniłam plakat konkursowy na fb :)
  Zdjęcie wyśle na maila :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję - zgłoszenie dotarło - niedługo pojawi się w galerii na FB :) pozdrawiam

   Usuń
 2. Polubiłam wszystko i wysłałam zdjęcie mojego maluszka w dzikim świecie dżungli na maila :)
  Pozdrawiam,
  Anna A

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...