wtorek, 4 czerwca 2013

Długi weekend..

Długi weekend minął nam bardzo przyjemnie i rodzinnie. na kilka dni stałam się "matką" 4 dzieci - jak to mówię naturalnie urodzone - 2 szt i podrzucone - 2 szt - czyli moje ukochane siostrzenice.

5 dni wspólnych rodzinnych spacerów, zabaw, zakupów, gotowania, sprzątania i filmów oglądania :D

Dzień Dziecka przywitał nas nieciekawą pogodą, ale miłe zaskoczenie po godzinie 12 zrobiło się cieplutko ...wybraliśmy się z babcią na spacerek i zakupy - był obiadek - heh w IKEA - tak sobie zażyczyły dzieci i potem lody dla ochłody.

Popołudnie spędziliśmy na ogrodowych szaleństwach na trampolinie i budowaniu pałaców piaskowych w piaskownicy - ślizganie i bujanie to też fajna zabawa.

No to kilka(naście)  fotek z tego udanego dnia :D
Amelka 
 w pisakownicy
 pokazuję ząbki
 daj mi - ja też chcę okulary
 Jagódka z mamunią
 A tu z tatusiem
 szczery uśmiech
 wariacje na trampolinie
 wrrrrrrr kto się boi?
 skaczę do nieba
 juhuuuuuu jadę
 Tata też lata....
 No i mama czyli ja :P


Życzymy wszystkim miłego dnia :D

sobota, 1 czerwca 2013

DZIEŃ DZIECKA









Moje i nie tylko moje kochane dzieciaki  życzenia dla WAS:


Wita Was słoneczny ranek,

tyle dzisiaj niespodzianek,

tyle przygód czeka nas.

Pierwszy czerwca ! Wstawać czas !

Dzisiaj święto wszystkich dzieci –

to szczególny dla nas dzień.

Jasne złote słonko świeci,

spoza chmur uśmiecha się.

Dzisiaj święto wszystkich dzieci

Niech nam pięknie słońce świeci

Wszyscy śmieją się od rana

Każda buzia roześmiana

Czar zabawy dziś panuje

Każde serce się raduje. 

Oj! Jak ptaszki dziś śpiewają

Tak życzenia Wam składają...




Facebook

Od dziś jesteśmy również na facebooku

Zapraszam serdecznie :D




Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...