czwartek, 5 września 2013

Dużo za nami...

.......a czasu na pisanie brak
Obiecuję w jak najszybszym czasie uzupełnię informacje o tym co u nas :D
A co za nami???
 • 2 tygodniowe wczasy na KOS :D - było super - miliony zdjęć - trzeba je teraz przejrzeć, posegregować, obrobić i wtedy będę się chwaliła
 • Rozpoczęcie roku przedszkolnego - i tu niestety ciężko strasznie,,,,dlatego też nie mam czasu. Amelka płacze, histeryzuje i nie chce chodzić do przedszkola. 

 Każdy nasz dzień staramy się poświęcić Amelce, tak aby nie stresowała się nowymi obowiązkami przedszkolnymi. Jagódka też jakaś taka nie swoja, chodzi po domu i nie wie co ze sobą zrobić, zawsze miała towarzyszkę :D a teraz tylko mama!

Pogoda nas nie rozpieszcza, co prawda już troszkę lepiej, ale nadal to nie 38 stopni :D - haha no i gdzie te baseny?? palmy?? wiaterek, który dodaje ochłody a nie sprawia, że najchętniej schowałabym się pod gruby koc??? Cóż taka nasza Bałtycka rzeczywistość.....................


A tak dla ocieplenia sytuacji :D  POZDROWIENIA :D

6 komentarzy:

 1. Awww jakie zdjęcie ;]
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Dołączam do blogujących mam:)
  Pozzdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Super, że urlop udany, a nasza polska rzeczywistość - no cóż, jest jaka jest:) Co do Amelki, to zobaczysz, że już niedługo się zaaklimatyzuje i będzie z radością chodziła do przedszkola:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak do tej pory są postępy - już nie wyje całymi dniami.....ale płacze jeszcze jak wchodzi do przedszkola i czasem w trakcie.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...