piątek, 10 maja 2019

Glow and Shadow. Walka o marzenia. - ANA ROSE


Glow and shadow. Walka o marzenia


Autor: Ana Rose
Tytuł: Glow and shadow. Walka o marzenia
Wydawnictwo: Waspos
Premiera: 20.05.2019 r.
Opis wydawnictwa: 


„Była jak światełko w tunelu,
Wyrywające mnie z ciemności”.
Ava przyjeżdża do LA z zamiarem spełnienia swoich marzeń. Dostaje się do drużyny cheerleaderskiej LA GALAXY, gdzie może rozwinąć swoją pasję. Tam właśnie – poznaje JEGO. Chłopaka, na widok którego miękną jej kolana, a serce przyspiesza, ale… wie, że za związek z nim – zostałaby wyrzucona z drużyny.
Aiden to wschodząca gwiazda piłki nożnej w LA GALAXY – zna swoją wartość i skutecznie robi karierę. Przekonany jest, że to, co złe, dawno zostawił za sobą. Czy to, co było, rzeczywiście odejdzie w niepamięć, czy wywróci jego życie do góry nogami?
Przekonaj się, jak zakończy się historia dziewczyny o szlachetnym sercu i chłopaka, którego powoli dogania mroczna przeszłość…


***


Nie jest to typowa historia „jednej miłości”. Jest to książka o młodych ludziach wkraczających w dorosłość. Podejmowane przez nich decyzje, będą fundamentem ich przyszłego życia. Tak naprawdę jest to historia o rodzącej się miłości ale i o przyjaźni.

Bliżej poznajemy tu Avę, młodą dziewczynę, kochającą taniec, która marzy o tym, by zostać cheerlederką w drużynie LA Galaxy. Jest także Aiden – wschodząca gwiazda futbolu. Przystojny, genialny sportowiec z ciemną przeszłością. Jak na piłkarza przystało, otoczony wianuszkiem atrakcyjnych kobiet.

Gdy przychodzi czas eliminacji zarówno do drużyny piłkarskiej jak i cheerlederskiej, przyszli kandydaci muszą zamieszkać pod jednym dachem. W tym wspólnym domu jest jedna podstawowa zasada – zakaz „kontaktów z płcią przeciwną”. Wyobraźcie sobie grupkę młodych, atrakcyjnych ludzi zamkniętą w jednym domu. Oj będzie się działo.
Ava i Aiden to ostra para, która pomimo zakazu, nie potrafi oprzeć się wzajemnemu przyciąganiu. Ona pyskata, on pewny siebie. Ich relacje dodają książce pikanterii. Nie zabraknie tu zabawnych dialogów jak i scen z pieprzykiem. Prócz głównych bohaterów, autorka bardzo dobrze wykreowała również osoby z ich otoczenia. Ukazała nam zgraną paczkę przyjaciół, którzy są sobie oddani. Każdy gotowy jest pomóc drugiemu, nie patrząc na konsekwencje. Jak to już w życiu bywa konkurencja nie śpi i knuje! W takich okolicznościach jak eliminacje możesz spodziewać się wszystkiego. Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał zdyskredytować przeciwnika!

Czy rodzące się, zakazane uczucie ma szansę się rozwinąć, gdy w pobliżu krążą nieprzychylne dusze?
Jaką przeszłość kryją przed sobą przyjaciele? Czyje skrywane tajemnice wyjdą na jaw?
Czy rzeczywiście wszyscy mogą sobie ufać nawzajem?

Polecam. Ciekawa jestem historii każdego z tej paczki, może kiedyś doczekam się części dotyczących innych bohaterów.

Ana Rose – dziękuję za możliwość otrzymania e-booka.  ANA ROSE strona autorska

TA OKŁADKA jest GENIALNA


5 komentarzy:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...