piątek, 26 lipca 2019

Wymarzony mężczyzna - Kristen Ashley


Wymarzony mężczyzna


Autor: Kristen Ashley
Tytuł: Wymarzony mężczyzna
Seria: Dream Man / Mężczyzna marzeń
Wydawnictwo: Akurat
Ilość stron: 576
Premiera: 26 czerwiec

Opis wydawnictwa: 


Tyra Masters przeżyła taki dramat, że mocnych wrażeń wystarczy jej do końca życia. Teraz wróciła do równowagi i spokojnie na nowo próbuje ułożyć swoje sprawy. Udaje jej się to aż do chwili, kiedy spotyka mężczyznę ze swoich snów. Wytatuowany, umięśniony motocyklista raczy ją tequilą i najlepszym seksem, jakiego w życiu doświadczyła. Tyra wie, że to nie tylko alkohol i gorąca namiętność. Czuje, że spotkała mężczyznę, o jakim zawsze marzyła. Niestety, ten wspaniały facet jest także jej nowym szefem… Kane „Tack“ Allen ma pewną zasadę: nie zatrudnia dziewczyn, z którymi się przespał. Kiedy więc dowiaduje się, że osoba, z którą spędził ostatnią noc jest nowozatrudnioną kierowniczką biura, bez namysłu zwalnia ją z pracy. Tyra zaciekle walczy o zachowanie posady. Tack godzi się na jej pozostanie, ale pod warunkiem, że już nigdy nie wylądują razem w łóżku. Nigdy więcej. Jednak gdy atmosfera zaczyna być gorąca, Tack przekonuje się, że sam ma ochotę złamać wszelkie ustalenia…


**************************************************************************************Po lekturze „Idealnego mężczyzny” wiedziałam czego mogę się mniej więcej spodziewać po „Wymarzonym mężczyźnie”. Tak jak przy poprzedniej części liczyłam na to, że nie będzie to zwykły romans. I tak było. Ponownie mamy do czynienia z akcją policyjną, mafią i  klubem motocyklowym. Tym razem poznajemy bliżej grupę Chaosu. Przez książkę przewijają się postacie z poprzednich części, ale spokojnie można ją czytać jako odrębną historię.
Tyra po trudnych przeżyciach w końcu wychodzi na prostą. Ma plan na swoje życie i czeka na wymarzonego mężczyznę. Nie ma zamiaru wiązać się z nikim innym. Nie jest skłonna do szaleństw, odżywia się zdrowo, tylko raz w tygodniu pozwala sobie na wyskok na miasto by najeść się do woli. Ma oddaną przyjaciółkę, która jest szczęśliwą narzeczoną i niedługo planuje ślub. Pewnego wieczoru jednak poddaje się szaleństwu i po kilku kieliszkach tequili ląduje w łóżku z gorącym, wytatuowanym motocyklistą. Pewna tego, że to ten wyśniony szybko ląduje z obłoków marzeń na twardej ziemi. Po wszystkim jej towarzysz opuszcza ją bez pożegnania. Jak się okazuje następnego dnia … wymarzony to Tack - jej nowy szef.

Tack to przywódca Chaosu – klubu motocyklistów, którzy nie należą do grzecznych mężczyzn. Są twardzi, bezkompromisowi lubiący dobrą zabawę i towarzystwo kobiet. Tworzą grupę oddanych sobie braci. Jeden za wszystkich wszyscy za jednego. Trzymają się wewnętrznych zasad Chaosu. Gdy już należysz do tej organizacji to musisz się liczyć z tym, że nie tak łatwo jest ją opuścić. Tack trzyma sie zasady – nie sypia z kobietami, z którymi pracuje. Po gorącej nocy z Rudzielcem orientuje się, że właśnie ją złamał. Jego nowa pracownica to seksowna laska z poprzedniego wieczoru. W takim przypadku musi ja zwolnić. Tyra ponad wszystko chce zachować pracę, więc umawiają się, że od tej chwili tylko praca zero seksu! Choć oboje mieliby ochotę powtórzyć to co się działo poprzedniej nocy.
Ostre słowne potyczki pomiędzy bohaterami potrafią rozbawić do łez. W tle toczy się akcja ze znaną z poprzednich części rosyjską mafią, mamy tu również do czynienia z byłą, krzykliwą i awanturującą się żoną Tacka oraz ich dorastającymi dziećmi. Jest również trochę tajemnic, które dotyczą zarówno Tyry jak i Kanea „Tacka” Allena.Czy uda im się zapomnieć o pożądaniu, które wyczuwa się przy każdym ich spotkaniu?
Czy po przeżyciach z przeszłości Tack i Tyra będą potrafili odkryć wszystkie karty i nauczą się ufać sobie nawzajem?
"... prawda, uczciwość, wytrwałość, siła, miłość wszelkiego rodzaju i wybaczenie są czymś pięknym. Najpiękniejsze historie, jakie kiedykolwiek zostały opowiedziane, są jednocześnie tymi, które najtrudniej nam zrozumieć.”


To była wciągającą historia. Pełna niegrzecznych motocyklistów, mafijnych porachunków, erotycznych scen, ale również słodkich wyznań. Zdecydowanie Tyra to babka z pazurem, a Tack twardy facet. Oboje jakby z innego świata, a jednak stworzeni dla siebie. Oboje są dojrzałymi ludźmi z dużym bagażem doświadczeń i konkretnymi planami na przyszłość. Tack pragnie wyciągnąć klub z nielegalnych interesów, a Tyra marzy o założeniu  rodziny, w której będzie czuła się doceniona i bezpieczna.Czy ułożona Tyra porzuci swoje poukładane życie i będzie potrafiła poddać się zasadom panującym w Chosie?

Czy bracia zaakceptują nową kobietę swojego przywódcy?

Czy była żona namiesza w życiu tych dwojga, a dzieci zaakceptują nową partnerkę ojca?

Z jakiego powodu Chaos wstąpi na wojenną ścieżkę z rosyjską mafią?Aby odpowiedzieć na te i kilka innych pytań powinniście sięgnąć po lekturę Wymarzonego mężczyzny.

Polecam.

Dziękuję Wydawnictwu Akurat za egzemplarz książki.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...