wtorek, 31 marca 2020

Fallen Crest. Uniwersytet - Tijan Meyer

Fallen Crest. Uniwersytet - Tijan MeyerAutor: Tijan

Tytuł:  Fallen Crest. Uniwersytet

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Premiera: 26.02.2020 r.

Opis wydawnictwa: 

 
"Nadchodzi czas zemsty. Sam, Logan dołączają do Masona na tym samym uniwersytecie. Łączy ich wspólny wróg. Sebastian Park – przewodniczący bractwa prawdziwych drani. Mason Kade stąpa po kruchym lodzie. Wie, że jest obserwowany przez innych zawodników. Nie oznacza to jednak końca wojny z Sebastianem. Musi być ostrożny – wystarczy jeden niewłaściwy ruch, aby stracić wszystko: karierę sportowca, wizerunek twardziela i Sam, na którą ten drań Park właśnie urządził polowanie." 
 
****************************************************************************
Uniwersytet to już piąta część serii Fallen Crest. Po trudnym roku Sam i Logan spędzają wakacje w domu. Ojczym Sam żeni się z Malindą i od tej chwili tworzą rodzinę. To było to, o czym Sam zawsze marzyła. Mieć kochającego ojca, matkę, a nawet brata. Czy bracia Kade będą zazdrośni, czy poradzą sobie z tą myślą, że nie są już jedynymi bliskimi dla Samanthy? Czy zazdrość o więzy rodzinne namiesza w ich relacji, czy może niezawodna trójka przetrwa? 
 

Ty i ja, Mase, jesteśmy z boku...prawdziwą rodziną Sam są teraz oni, nie my...jestem zazdrosny. To nie jest uczucie do którego jestem przyzwyczajony”.


Zaczyna się nowy semestr na Uniwersytecie. Od teraz wszyscy będą tam razem. Będzie tam również Park Sebastian. Obecnie największy wróg Masona i Nate'a. A Park ma plan. Pragnie zemścić się na Masonie za to, co wydarzyło się w poprzednim semestrze. Jak najlepiej go skrzywdzić? Oczywiście dobrać się do Logana i Sam!
Mason chciałby oszczędzić Sam zmartwień. Chce by w końcu mogła żyć normalnie, jak każda inna studentka pierwszego roku. Dlatego nie wtajemnicza jej w swój plan działania. Powoduje to, że będzie miał przed nią kolejne sekrety. Miłość Masona i Sam przez kilka ostatnich lat potrafiła znieść wiele, czy tym razem również będą sobie oddani.

...kocham to, jak ty mnie kochasz. Całkowicie. Nieodwołalnie. Obezwładniająco. Bezinteresownie. Bezwarunkowo … przenigdy nie zrobię nic, przez co mógłbym to utracić.”
W tej części Tijan znów zaserwuje nam sporo atrakcji. Będą imprezy, bijatyki, napady – ot takie „normalne” życie studenta! Czy Sam, Mason i Logan są wobec siebie szczerzy? Czy zostaną wciągnięci w kolejną Sieć kłamstw i niedomówień? Każdy z nich ma swoje sekrety. Pojawiają się nowe osoby, nowi przyjaciele... Tylko czy każdemu z nich można ufać? Ta Trójka wie, że tak naprawdę nikomu, prócz sobie, nie mogą ufać! A może to też się zmieniło?

Poznamy przeszłość Sam i przekonamy się, że jej życie to „Kłamstwa. Zdrady. Cierpienie. Zniszczenie. To było moje dziedzictwo. Z tego się narodziłam.” Tylko kto okaże się największym zdrajcą? Tą informację zachowam dla siebie.Myślałam, że ta seria mogła skończyć się na Próbie. Ale nie - nadal jest interesująco, nie nudziłam się czytając tą część. Oczywiście zakończenie jest takie, że chcemy dowiedzieć się cóż nowego wydarzy się w kolejnej części. Czy Dom okaże się tą częścią, w której w końcu wszyscy zaznają spokoju? Nie sądzę!


Dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu za egzemplarz książki.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...