poniedziałek, 6 stycznia 2020

Konsorcjum 2 - A.S. Sivar


KONSORCJUM 2 - A.S. SivarAutor: A.S. Sivar
Tytuł: Konsorcjum 2
Wydawnictwo:  Waspos
Ilość stron: 604
Opis wydawnictwa: 
Prawda jeszcze nigdy nie była tak okrutna... ⠀
Druga część burzliwej, pełnej intryg, poświęceń i nieokiełznanych uczuć historii młodej menedżerki klubu nocnego oraz jego porywczego, piekielnie przystojnego właściciela. Komplikacje... Tarapaty... Ryzyko utraty wszystkiego... to dopiero początek tego, co przed Nadią skrywają „bramy” tajemniczego Konsorcjum. Czy dziewczyna poradzi sobie z tak pilnie strzeżonymi sekretami Dominica? Czy podjęte decyzje doprowadzą do rozpadu ich związku? Czy Nadia będzie w stanie zaakceptować zapisany jej los? I kim jest Trzeci Członek Szczytu Konsorcjum? Jedno jest pewne – ten berliński klub już nigdy nie będzie taki sam... 

 
******************************************************************************
"Nie wiem co dokładnie jest między nimi, ale zostałam wplątana w coś, o czym nie mam bladego pojęcia. Moje serce rozpada się w tym momencie na miliony kawałków i tym razem go nie pozbieram. To zbyt wiele."Zakończenie pierwszego tomu na chwilę uśpiło moją czujność. Wydawało mi się , że między Nadią a Dominiciem może być już tylko lepiej. Jak mogłam się tak pomylić? Choć nie, w głębi duszy czułam, że to dopiero początek...
Przecież gdzieś tam czyhają oni – członkowie KONSORCJUM. 


 


Drugi tom jest zdecydowanie lepszy niż pierwszy. Pełno w nim nieoczekiwanych zwrotów akcji. Tajemnice powoli wychodzą na światło dzienne. Gdy wyjdzie na jaw, kto należy do Konsorcjum i czym ono jest, życie Nadii i Dominica zacznie się komplikować. 
 
Czy zasady Konsorcjum pozwolą rozwinąć się miłości, czy zmuszą tych dwoje do rozstania?
 


Będzie elektryzująco, erotycznie ale i niebezpiecznie. Porwania, zabójstwa, nielegalne walki... Kto w tym wszystkim okaże się przyjacielem, a kto wrogiem? Kto skrywa największe tajemnice?

Bardzo dobrze bawiłam się czytając tę książkę. Ponad 600 stron pełnej gamy emocji – od śmiechu do płaczu, od smutku do szczęścia, od wzruszenia do złości. Tyle się tu dzieje! 

 
 
Konsorcjum to nie tylko imprezy, alkohol, zabawna grupa przyjaciół. To opowieść o życiu młodych ludzi, których ukształtowała trudna przeszłość, a przyszłość?...Czy na pewno zależy tylko od nich i ich decyzji?


Nie będę Wam za dużo zdradzać, by nie zepsuć zabawy!
Ja z niecierpliwością czekam na kolejną część, a Was namawiam do nadrobienia zaległości.


Kilka słów na temat pierwszego tomu znajdziecie na moim profilu na lubimyczytac - zapraszam -  TUTAJ


        
Dziękuję wydawnictwu Waspos za egzemplarz książki.

2 komentarze:

  1. Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwoń / WhatsApp +2348104102662. I rozwiąż swój problem jak ja.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwoń / WhatsApp +2348104102662. I rozwiąż swój problem jak ja.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...