piątek, 10 stycznia 2020

Smak pokusy - Riva ScottSmak pokusy – Riva ScottAutor: Riva Scott
Tytuł: Smak pokusy
Seria: Smaki Życia
Wydawnictwo: Waspos
Premiera: 16.12.2019 r.
Opis wydawnictwa: Czy władczy przedsiębiorca z wielkimi pieniędzmi i jeszcze większym mniemaniem o sobie okaże się odpowiednim mężczyzną dla charakternej Hiszpanki z niewyparzonym językiem?
Maria Reyes doskonale zdawała sobie sprawę, że zbyt długo poświęcała swoje życie dla dobra innych. Wierzyła jednak, że na realizację planów i marzeń nigdy nie jest za późno. Teraz staje przed nie lada wyzwaniem: pozwolić, aby namiętność przejęła nad nią kontrolę, czy nadal ukrywać się w skorupie, która chroni ją przed kolejnymi ranami. Czy Ria oderwie się od swojej przeszłości i zaryzykuje przyszłość? Carter Green, najbardziej rozchwytywany kawaler i biznesmen w San Francisco, zawsze dostawał to, czego chciał, nie zważając na konsekwencje. Teraz pragnie jej, temperamentnej kobiety, która potrafi mu się postawić. Odkryje jednak, iż na drodze do szczęścia los postawi im wiele przeszkód. Czy uda mu się uchronić ich przed nieoczekiwanym zagrożeniem? Ich światy nigdy nie miały prawa się połączyć. Jednak nie mogli zaprzeczyć, że pokusa smakuje najlepiej.

********************************************************************************

„Smak Pokusy” traktuję jak „dziecko przyjaciółki”, które na chwilkę porzuciłam, by po pewnym czasie przekonać się jak pięknie wyrosło. Historię Rii i Cartera poznawałam od początku, gdy jej autorka publikowała ją na wattpadzie. Ta historia rozwijała się tak pięknie i szybko, że  zanim się zorientowałam, chcąc nadrobić nieprzeczytane rozdziały, zniknęła by zostać opublikowana.Ria to silna, młoda kobieta, której dzieciństwo nie należało do łatwych. Ba! Właściwie go nie miała. Ojciec zmarł gdy była nastolatką, a jej rodzeństwo było małe. Matka nigdy nie chciała dzieci, więc po śmierci męża tylko nimi gardziła. Alkoholiczka bez serca, która dla własnej wygody wykorzysta wszystko i wszystkich wokół. Po śmierci ojca, Ria przejęła obowiązki domowe i stała się matką dla Vi i Marcusa. Po ojcu odziedziczyła zamiłowanie do gotowania. Marzenia o własnej restauracji musiała jednak odsunąć na bok, by zająć się rodzeństwem. Pracuje jako zastępcą szefa kuchni w restauracji przyjaciela ojca. Gdy bliźniaki są już pełnoletnie i opuszczają bezpieczne gniazdo, Ria w końcu może zająć się własnym życiem, ale czy spodziewa się co ją czeka? Pewnego, kiepskiego dnia na jej drodze staje ON – Carter Green najbardziej pożądany kawaler San Francisco.


Carter to bezkompromisowy, twardy, inteligentny i zabójczo przystojny mężczyzna. Biznesmen, który nie ufa nikomu, każdy kto pojawia się w jego życiu jest dokładnie prześwietlony. Wychowywany w pełnej rodzinie, pozbawiony jednak rodzicielskiej miłości. Od rodziców otrzymał pieniądze i wykształcenie. Dziadek to osoba, którą darzy uczuciem i która dla niego jest najważniejsza. Prócz niego ma w swym otoczeniu tylko kilku zaufanych przyjaciół i współpracowników. Nie szuka miłości, nie wierzy w jej bezinteresowność. Do czasu gdy po raz pierwszy widzi JĄ – temperamentną, piękną, pociągającą hiszpankę – Rię!

„Ta kobieta będzie moją zgubą. Jest pokusą czystej postaci, a ja miałem wielką ochotę poznać jej smak.”

Cóż się wydarzy gdy dwa tak silne charaktery znajdą się w jednym pomieszczeniu. Efekt tego spotkania to jak zderzenie dwóch skrajnych mas powietrza, których wynikiem może być tylko tornado. To jak nawałnica w środku lata. Między tą dwójką iskrzy, samym spojrzeniem mogliby rozpalić nie jedno ognisko.Riva Scott w „Smaku pokusy” przedstawia nam historię pełną zawirowań, nie tylko tych miłosnych. Jest to pełna sensacji opowieść o perypetiach dwójki tak różnych, a jednak stworzonych dla siebie osób.


 
„Byliśmy dwiema osobnymi duszami, dryfującymi w oceanie obcych ciał, gdy los połączył nas w jedno.”

Są sekrety, rozstania, wybuchy namiętności, porwania ale i chwile wytchnienia. Wokół Rii i Cartera jest sporo osób, którym się ten związek nie spodoba.

Kto okaże się przyjacielem, a kto wrogiem?
Jaką przeszłość skrywa Ria?
Dlaczego Carter tak boi się zaufać i obdarzyć kogoś uczuciem?

"Czasami potwór czai się bliżej niż nam się wydaje, w osobie która powinna kochać cię bezwarunkowo"

Tak wiele pytań, na które chciałabym odpowiedzieć, ale po co? Odebrałabym Wam przyjemność z czytania i odkrywania tajemnic. Gdy chwycisz książkę w rękę nie będziesz chciała jej odłożyć. Ta historia wyłączy Cię na dobrych kilka godzin z życia.

„Smak pokusy” to również wspaniali bohaterowie drugoplanowi: Savannah, przyjaciółka Rii oraz Johnny ochroniarz a zarazem przyjaciel Cartera. Ta dwójka przysporzy wam niezłej dawki emocji. Ich perypetie będziemy mogli poznać w kolejnej części Smaków życia – „Smaku tajemnicy”, na którą czekam z niecierpliwością!„Jak kwiat potrzebuję wody by rosnąć , tak ja potrzebowałem Marii Reyes by żyć. Była moim całym światem, na niej się zaczynał i kończył i tak będzie już zawsze."

Polecam z całego serducha, a autorce i wydawnictwu dziękuje za zaufanie i egzemplarz książki.


Zapraszam Was na stronę autorki - TUTAJ


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...