wtorek, 14 stycznia 2020

Piękno miłości - Georgia Cates


Piękno miłości – Georgia CatesAutor: Georgia Cates
Tytuł: Piękno miłości
Seria: Beauty
Wydawnictwo: NieZwykłe
Premiera: 20.12.2019 r.

Opis wydawnictwa: 


Opowieść o miłości pięknej Amerykanki i bogatego Australijczyka.

Jack Henry McLachlan nie sądził, że dostanie od życia aż tak wiele. W Laurelyn Prescott odnalazł wszystko, nawet to, czego wydawało mu się nie chciał i nie potrzebował.
 

Szczęście młodej pary nie trwa jednak długo. Czar pryska wraz z powrotem mrocznej przeszłości Jacka. Mężczyzna chce ochronić ukochaną przed konsekwencjami popełnionych przez niego grzechów, lecz szybko okazuje się to niemożliwe. Nie ulega wątpliwości, że oboje będą musieli stawić im czoła.Czy Jack i Laurelyn pokonają przeciwności losu?

Czy znowu będą szczęśliwi?

*******************************************************************************

„Piękno miłości” to trzecia część serii Beauty. Seria opowiada o młodej, uzdolnionej wokalnie Amerykance Laurelyn i bogatym potentacie winiarskim Australijczyku Jacku. W „Pięknie bólu” i „Pięknie oddania” ta dwójka pokonywała sporo trudności, by w końcu stanąć na ślubnym kobiercu i powiedzieć sobie „Tak”. 

W trzeciej części odbywamy z bohaterami podróż poślubną i uczestniczymy w powiększaniu rodziny. Oczywiście nie obędzie się bez mniejszych czy większych zawirowań. Niechlubna przeszłość Jacka Henrego powoli zacznie przysparzać tej dwójce problemów. Rodzice, a w szczególności matka Laurelyn również nie będą pomagać w ich szczęśliwym życiu.Czy Laurelyn z podniesioną głową będzie potrafiła stawić czoła kobietom z przeszłości Jacka?

Czy grzeszna tajemnice ujrzą światło dzienne, a rodzina, znajomi oraz społeczeństwo dowiedzą się jaki tryb życia wiódł McLachlan?

Czy rodzina McLachlanów zaakceptuje synową?

Co się stanie, gdy na widnokręgu ponownie pojawią się mężczyźni z przeszłości Laurelyn?Gdy przeczytałam dwie poprzednie części stwierdziłam, że ta historia mogła zakończyć się na drugim tomie. I takie zdanie mam również po przeczytaniu trzeciej części. Nie zachwyca, trochę nudzi. Większość fabuły to temat prokreacji i związane z tym „czynności” - czyli dużo za dużo seksu – raczej mało ekscytującego. Dramaty są, ale jakieś takie mało porywające i szybko znikające.
Jeśli podobały Ci się poprzednie dwie części i interesuje Cię, jak ułożyło się życie głównych bohaterów i ich przyjaciół to możesz sięgnąć po kontynuację, ale nie jest to konieczne.
Dziękuję Wydawnictwu NieZwykłemu za egzemplarz książki.


1 komentarz:

  1. Dr Аgbazara-świetny człowiek, ten lekarz pomoże mi odzyskać mojego kochanka Jenny Williams, który zerwał ze mną 2 lata temu z jego potężnym zaklęciem, i dzisiaj wróciła do mnie, więc jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nim przez e-mail: ( agbazara@gmail. com ) lub zadzwoń / WhatsApp +2348104102662. I rozwiąż swój problem jak ja.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...