piątek, 26 września 2014

Spacer w RewieW poniedziałek po wizycie Amelki u stomatologa i nieszczęsnym leczeniu "kanałowym" wybraliśmy się na spontaniczny wypad na spacer do Rewy.Mamy tam ulubioną knajpkę nad morzem, w której zajadmy się rybką. Dziewczyny zażyczyły sobie naleśniki z twarogiem i owocami. Jak one wyglądały mhhhmmm szkoda że fotki nie pstryknęłam, ale jeszcze nie mam takiego parcia żeby wszędzie i wszystko fotografować z myślą o blogu czy instagramie :)


Po jedzonku przyszedł czas na spacer po plaży, szukanie muszelek i kamyczków.

Podziwialiśmy skoki "mistrzów" i nie tylko kitesurfingu

 Dotleniliśmy się, było wietrznie ale całkiem przyjemnie :)

4 komentarze:

 1. Udany wypad :) No i super :) A Amelka miała kanałowe leczenie? To ona ma już stałe zęby? Czy leczyliście kanałowo mleczaka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. leczymy mleczaki :). Są różne opinie...

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź. No właśnie u nas nie było jeszcze potrzeby - i lepiej, żeby nie było potrzeby leczyć kanałowo mleczaka, ale w sumie dentystki do których chodzę z chłopakami mówią, że nie warto kanałowo leczyć mleczaków. Jednak co dentysta to inna opinia.

   Usuń
  3. to chyba nie było takie standardowe leczenie kanałowe jak u dorosłych na stałych zębach...może nazwijmy to przeczyszczeniem kanałów. Zalążki zębów stałych już są, więc nie można ich uszkodzić :)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...